Diferă foarte mult în ceea ce privește modul în care este cumpărat și cum a fost și dacă există alte variații. Se schimbă de-a lungul timpului, dar în loturi în vrac în ultimii 7 ani a crescut oriunde de la 99 de cenți o liră până la 2,81 o liră.
Cât costă 34 de kilograme de unt?
Care este reactia ta?
Imi place0
Suparat0
Bucuros0
Somnoros0
Suparat0
Fericit0